top of page

Демократія, освіта з прав людини, толерантність – ключові теми семінару у Львівському навчально-виховному комплексі ім. В. Стуса для вчителів християнської етики

7 червня 2017 року вчителі християнської етики зустрілися на семінарі у Львівському НВК ім. В. Стуса.


Демократія, освіта з прав людини, толерантність – стали ключовими темами семінару-тренінгу для вчителів християнської етики у рамках освітнього швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (DOCCU).Галина Сохань, доцент ЛОІППО, ознайомила учасників семінару з освітніми новинками проекту, а Галина Калашник, вчитель християнської етики Львівського НВК ім.В.Стуса, інтерактивно презентувала розробку уроку про демократію та відповідальність громадянина у суспільстві.


Кожен з учасників відчув себе учнем на уроці в новій українській школі, де є демократичне самоврядування та формуються громадянські компетентності учнів. Учасники тренінгу – Олег Коваль та Іван Мазуркевич – уже готують методичні матеріали до наступного семінару. Їх консультантом щодо розвитку громадянських компетентностей є Ігор Гусаков, асистент ЛОІППО.


Kommentare


Останні публікації

bottom of page