top of page

Демократія в дії: у Львові проходить тренінг з підготовки тренерів для учителів і керівників шкіл Луганської області

22 листопада 2016 року розпочав свою роботу завершальний модуль семінару-тренінгу з підготовки тренерів для Луганської області.«Ми перейшли до етапу, коли наші слова стають нашими справами. Протягом трьох днів учасники семінару-тренінгу опановуватимуть кроки до практичної реалізації демократичного врядування в навчальних закладах України, презентуватимуть розроблені програми та модулі, які вже у 2017 році будуть впроваджені на курсах підвищення кваліфікації Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти», – зазначила Любов Задорожна, головний експерт проекту, заступник директора Одеського обласного інституту удосконалення вчителів. У другий день семінару відбудеться спільна дискусія луганської та львівської команд у рамках круглого столу «Формування громадянських компетентностей у процесі викладання навчальних дисциплін».


Анатолій Данильєв, координатор з впровадження проекту в Луганській області, проректор з навчальної роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти наголосив: «Розвиток демократичних цінностей у керівників шкіл, учителів, а через них в учнів та їхніх батьків, сьогодні є запорукою реформування української школи».


Активну участь у проведенні тренінгу беруть також експерт проекту Оксана Левчишена, команда майстер-тренерів у складі: Миколи Журби, Ірини Хайло, Наталії Чумак, Олени Буряк, Ольги Кечик, Надії Лисенко. Учасники тренінгу – 20 викладачів Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.


Бажаємо учасникам плідного навчання!

Comments


Останні публікації

bottom of page