top of page

Демократичне врядування в школах об’єднаних територіальних громад

У Білоберізькій школі 27 вересня для керівників шкіл Білоберізької об’єднаної територіальної громади, завідувача районного методичного кабінету відділу освіти Верховинської райдержадміністрації, керівників міжшкільних та шкільних методичних комісій пройшов семінар-тренінг з теми «Демократичне врядування в школах об’єднаних територіальних громад», майстер-тренери Ольга Нижник та Світлана Клімковська.


Освітяни гірських шкіл, не зважаючи на віддаленість від обласного центру, ідуть в ногу з часом, хочуть змінюватись самі і ці зміни впроваджувати в освітній процес своїх навчальних закладів.


Учасники семінару-тренінгу розглянули питання демократичних перетворень в загальноосвітніх навчальних закладах, нової ролі педагога в умовах реалізації нового Закону «Про освіту». Особлива увага зосереджувалась на необхідності формування громадянської компетентності учасників освітнього процесу.


Присутні підкреслили, що одним із важливих завдань, які стоять перед педагогами, є орієнтація освітнього процесу на набуття ключових компетентностей, а також важливість удосконалення процесу співпраці між органами державної влади, системою освіти та об’єднаними територіальними громадами.
コメント


Останні публікації

bottom of page