top of page

Демократичне врядування в школах – тема семінару для заступників директорів з навчально-виховної роботи Тисменицького району

У рамках співпраці Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та методичного кабінету відділу освіти Тисменицької районної ради 21 червня 2017 року на базі Тисменицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. було проведено семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи району з проблеми «Працюємо над демократичним врядуванням в школах».


«Демократичне врядування в школі має такі ключові сфери як врядування, лідерство, управління і відповідальність перед громадою», – зазначила Світлана Клімковська, майстер-тренер проекту.

Алла Дутчак, тренер проекту, окреслила нові ролі вчителя в умовах нової української школи: «Необхідність забезпечення навчання, орієнтованого на потреби учня, є важливим завданням для вчителів. Це вимагає змін в нашому сприйнятті навчального процесу, де центром є вчитель, щодо навчання через практику, дослідження та обмін досвідом. Дидактичний метод викладання, в якому домінують учитель та підручник, повинен поступитися місцем методу оволодіння учнями практичних навичок, який передбачає впровадження ширшого діапазону викладацьких методик».


У форматі активних та інтерактивних вправ заступники директорів обговорили сучасні проблеми та виклики в організації методичної роботи, окреслили дорожню карту організації методичної роботи в умовах переходу до впровадження нового стандату загальної середньої освіти.


Присутні відзначили, що розвиток громадянських компетентностей серед освітян області набуває актуальності, саме тому даний проект потрібно реалізовувати й надалі.


Kommentare


Останні публікації

bottom of page