top of page

Формування демократичного середовища в школі

Під час курсів підвищення кваліфікації з 26 по 30 березня вчителі християнської етики Львівської області разом з тренерами проекту DOCCU Галиною Сохань та Ігорем Гусаковим активно обговорювали розвиток громадянських компетентностей в освітньому середовищі.


Педагоги працювали в парах, групах, єдиною командою. Багато вчилися, вели дискусії, проявляли щирі емоції та шукали відповіді на актуальні питання: Який він – демократичний вчитель ХХІ століття? Які виклики є в сучасній школі? У який спосіб формувати демократичне середовище навчання? Що таке гідність і право кожного?


Під час навчання вчителі мали можливість не лише поділитися власним досвідом, а також скористатися посібниками з серії «Живемо в демократії» авторства Рольфа Голлоба та інших. Педагоги складали портрет успішного демократичного вчителя, шукали морально-правове розв’язання окремих ситуацій зі шкільного життя, з’ясовували, яким чином повинно діяти в школі демократичне самоврядування.


«Демократичні цінності актуальні і починати формувати їх потрібно ще у школі як мікромоделі демократичного суспільства», – зауважили педагоги під час рефлексії.

Comments


Останні публікації

bottom of page