top of page

Формування ключових компетентностей школярів на уроках хімії

31 січня 2018 року для слухачів курсів учителів хімії, природознавства та основ здоров’я в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти проведено тренінгове заняття з формування ключових компетентностей на уроках хімії.


Тренери проекту DOCCU Надія Сенюк та Галина Гафійчук підкреслили, що одним із важливих завдань сьогодення, які стоять перед вчителями, є розвиток демократичного врядування, яке спрямоване на формування демократичної культури як основи розвитку громадянського суспільства через реалізацію демократичних принципів у всіх аспектах шкільного життя.

У ході заняття, педагоги мали змогу переосмислити роль вчителя в контексті демократії, поміркувати над тим, як створити демократичну атмосферу на уроках хімії та змоделювати демократичний компетентністно зорієнтований урок.


Особливо цікавою для вчителів була практична складова навчання у якій використовувалися різноманітні вправи та техніки, а також інноваційні форми та методи роботи щодо формування ключових компетентностей у шкільній освіті.Comments


Останні публікації

bottom of page