top of page

Формування ключових компетентностей учнів та забезпечення самореалізації особистості шляхом використання інноваційних технологій

11 жовтня 2017 року на базі Полтавської школи №27 – опорного закладу з реалізації проекту – відбувся семінар для заступників директорів шкіл з виховної роботи на тему: «Формування ключових компетентностей учнів та забезпечення самореалізації особистості шляхом використання інноваційних технологій».


Адміністрація та педагогічний колектив моделює і створює таку виховну систему в школі, яка дозволяє зробити виховний процес цілеспрямованим, змістовним і головне – ефективним. Одним із найважливіших аспектів у цій діяльності є розширення повноважень учнівського самоврядування.


Творчо та нестандартно пройшов практичний блок семінару. Гості мали змогу відвідати заняття з елементами тренінгу «Вдосконалення навичок особистості взаємодій». Усі присутні отримали неабияке задоволення, працюючи над виготовленням інформаційного планера, при цьому проявили вміння творчо та креативно мислити.


На розширеному засіданні Євроклубу «Майбутнє Європи – за нами» заступники створювали спільну програму розвитку міста, яка б покращила в майбутньому життя мешканців Полтави і піднесла його на дійсно європейський рівень.Перебуваючи у процесі стрімких соціально-економічних змін, Україна надзвичайно гостро відчуває потребу підготовки та виховання нової генерації громадян. Саме тому, школа поділилася своїм досвідом роботи зі створення демократичного середовища в навчальному закладі на засіданні «Школи юного демократа».


При підведенні підсумків семінару усі присутні відзначили, що такі заходи максимально сприяють формуванню соціальної, громадянської та загальнокультурної компетентностей учнів, підвищують рівень професійної майстерності педагогів.Commentaires


Останні публікації

bottom of page