top of page

ГО DOCCU оголошує конкурс на надання послуг з питань розвитку міжмуніципального співробітництва

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» оголошує конкурс на надання послуг з питань розвитку міжмуніципального співробітництва.


Ознайомитися з Технічними вимогами можна тут.


 Для участі в конкурсі просимо подати:

– аплікаційну форму (завантажити форму);

– мотиваційний лист (українською та англійською мовами), в якому необхідно описати свій досвід роботи, вказати посилання на публікації, вказати очікуваний розмір заробітної плати.


Якщо Ви зацікавились та готові стати частиною команди Проєкту DECIDE, просимо до 10 листопада 2021 року (включно) надіслати документи на електронну адресу: jobindoccu@gmail.com. У темі листа зазначте: «Надання послуг з питань розвитку міжмуніципального співробітництва».


На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів/ок, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом місяця після кінцевої подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).


Про Проєкт DECIDE


Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) реалізується в Україні ГО DOCCU у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарії, представленої Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (SDC).


Проєкт DECIDE спрямовано на підтримку двох важливих реформ в Україні – освіти та децентралізації.


Проєкт DECIDE сприятиме посиленню потенціалу ТГ у розробці та практичній реалізації децентралізованих моделей управління освітою, включаючи стратегії розвитку освіти та плани їх впровадження; підвищення професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування ТГ в цілому та працівників структурних підрозділів, які відповідають за освіту в ТГ; удосконаленню методів та інструментів розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до управління освітою. Проєкт DECIDE спрямовано на впровадження та розвиток демократичного, прозорого та підзвітного управління школами у місцевих громадах, посилення їх ролі у громадському житті, залучення всіх громадян до прийняття рішень в ТГ, включаючи учнів/ць, учителів/ок, керівників/ць шкіл, представників влади, батьків, представників/ць ЗМІ та інших. Проєкт DECIDE сприятиме розвитку механізмів політичного діалогу, створенню ефективної нормативно-правової бази у сфері децентралізації управління освітою та дієвого навчання й управлінню знаннями.


Проєкт DECIDE реалізується у 16 громадах Івано-Франківської, Луганської, Полтавської та Одеської областей. Його перша фаза: лютий 2020 – січень 2025 року.

Comments


Останні публікації

bottom of page