top of page

ГО DOCCU оголошує конкурс на надання послуг з розробки гендерних профілів громад в сфері освіти

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» оголошує конкурс на надання послуг з розробки гендерних профілів громад в сфері освіти.


Ознайомитися з Технічними вимогами можна тут.


 Для участі в конкурсі просимо подати:

– аплікаційну форму (завантажити форму);

– мотиваційний лист (українською та англійською мовами), в якому необхідно описати свій досвід роботи, вказати посилання на публікації, вказати очікуваний розмір заробітної плати.


Якщо Ви зацікавились та готові стати частиною команди Проєкту DECIDE, просимо до 5 грудня 2021 року (включно) надіслати документи на електронну адресу: jobindoccu@gmail.com. У темі листа зазначте: «Надання послуг з розробки гендерних профілів громад в сфері освіти».


На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів/ок, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом місяця після кінцевої подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).


Про Проєкт DECIDE


Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) реалізується в Україні ГО DOCCU у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарії, представленої Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (SDC).


Проєкт DECIDE спрямовано на підтримку двох важливих реформ в Україні – освіти та децентралізації.


Проєкт DECIDE сприятиме посиленню потенціалу ТГ у розробці та практичній реалізації децентралізованих моделей управління освітою, включаючи стратегії розвитку освіти та плани їх впровадження; підвищення професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування ТГ в цілому та працівників структурних підрозділів, які відповідають за освіту в ТГ; удосконаленню методів та інструментів розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до управління освітою. Проєкт DECIDE спрямовано на впровадження та розвиток демократичного, прозорого та підзвітного управління школами у місцевих громадах, посилення їх ролі у громадському житті, залучення всіх громадян до прийняття рішень в ТГ, включаючи учнів/ць, учителів/ок, керівників/ць шкіл, представників влади, батьків, представників/ць ЗМІ та інших. Проєкт DECIDE сприятиме розвитку механізмів політичного діалогу, створенню ефективної нормативно-правової бази у сфері децентралізації управління освітою та дієвого навчання й управлінню знаннями.


Проєкт DECIDE реалізується у 16 громадах Івано-Франківської, Луганської, Полтавської та Одеської областей. Його перша фаза: лютий 2020 – січень 2025 року.

Comments


Останні публікації

bottom of page