top of page

Кампанія «Освіта у нових громадах від А до Я»: результати за 7 місяців

За перші 7 місяців кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я», яку реалізує Швейцарсько-український проєкт DECIDE — «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку громад та територій України і Всеукраїнською асоціацією ОТГ, 1 290 територіальних громад відвідало 38 вебінарів. Де експерти розповіли про всі деталі створення, реорганізації, функціонування і розвитку органів управління освітою. У середньому кожен вебінар переглянуло 19,9 тис. користувачів. Було підготовлено 10 порадників про управління, фінанси, комунікацію, закупівлі, повноваження та ін. Експерти Проєкту покроково розписали найбільш важливі теми, підготували зразки і шаблони типових документів, чек-листи та інфографіки.


Експерти оперативно надавали консультації з найбільш гарячих питань щодо оформлення трудових відносин, передачі майна, створення бухгалтерії, створення відокремленої юридичної особи відділу освіти, рішення про реорганізацію та ін.


Кампанія «Освіта у нових громадах від А до Я» – це кампанія для голів та управлінців освіти новоутворених і реорганізованих громад.


Всі матеріали на сайті https://novihromady.decide.in.ua


Дякуємо нашим надійним партнерами у реалізації цієї кампанії, ми продовжуємо працювати!

Kommentarer


Останні публікації

bottom of page