top of page

Конкурс на посаду координатора/ки з надання гуманітарної допомоги

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» у рамках реалізації Швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (Проєкт DECIDE), що спрямований на децентралізацію управління освітою та має сприяти рівному доступу до якісної освіти, оголошує конкурс на посаду координатора/ки з надання гуманітарної допомоги. Ознайомитися з Вимогами до посади можна тут.


Для участі в конкурсі просимо заповнити аплікаційну форму (завантажити форму).


Якщо Ви зацікавились конкурсом та готові стати частиною команди DECIDE, просимо до 24 квітня 2022 року (включно) надіслати ваше резюме та мотиваційний лист на адресу електронної пошти: jobindoccu@gmail.com (в темі листа зазначте: «Конкурс: координатора/ки з надання гуманітарної допомоги).


Ми зв’яжемося лише із кандидатами/кандидатками, що пройшли перший етап відбору, для проведення співбесіди.


Кандидату/ці, який/яка успішно пройде відбір буде запропоновано строковий контракт.


Про Проєкт DECIDE


Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (Проєкт DECIDE) реалізується в Україні ГО DOCCU у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарської Конфедерації, представленої Швейцарським бюро співробітництва в Україні.


Проєкт спрямовано на підтримку двох ключових реформ в Україні – освіти та децентралізації.


DECIDE сприятиме посиленню потенціалу територіальних громад (ТГ) у розробці та практичній реалізації децентралізованих моделей управління освітою включаючи стратегії розвитку освіти та плани їх впровадження; підвищення професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування ТГ в цілому та працівників структурних підрозділів, які відповідають за освіту в ТГ; вдосконаленню методів та інструментів розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до управління освітою.


Проєкт DECIDE спрямовано на впровадження та розвиток демократичного, прозорого та підзвітного управління школами у громадах, посилення їх ролі у громадському житті, залучення всіх громадян до прийняття рішень в ТГ, включаючи учнів/ць, учителів/ок, керівників/ць шкіл, представників влади, батьків, представників/ць ЗМІ та інших.


Окрім того, Проєкт DECIDE сприятиме розвитку механізмів політичного діалогу, створенню ефективної нормативно-правової бази у сфері децентралізації управління освітою та дієвого навчання й управління знаннями.


Проєкт DECIDE реалізується у 16 громадах Івано-Франківської, Луганської, Полтавської та Одеської областей. Його перша фаза триватиме з лютого 2020 по січень 2025 року.

Comments


Останні публікації

bottom of page