top of page

Методичні рекомендації щодо запровадження наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність»: Інформатика

Електронне видання «Методичні рекомендації щодо запровадження наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність» у закладах загальної середньої освіти: інформатика» розроблено для учителів, які викладають предмет «Інформатика» у 5-9 класах та прагнуть ефективно поєднати зміст предмета з наскрізною змістовою лінією «Громадянська відповідальність».


Запропоновані методичні рекомендації допоможуть учителю визначити перелік ключових понять з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, які можна сформувати під час викладання навчального предмета. Розробки уроків наочно продемонструють, як гармонійно включити в перебіг уроку методи і прийоми формування в учнів громадянських компетентностей.


Розробник: Тетяна Мотуз – старший викладач кафедри управління інформаційно-освітніми проектами КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти».

Розробку здійснено за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

 

Завантажити в PDF форматі:

Comments


Останні публікації

bottom of page