top of page

Методичні рекомендації щодо запровадження наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність»: Економіка

Електронне видання «Методичні рекомендації щодо запровадження наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність» у закладах загальної середньої освіти: Економіка» розроблено для вчителів, які викладають предмет «Економіка» у 10-11 класах та прагнуть ефективно поєднати зміст предмета з наскрізною змістовою лінією «Громадянська відповідальність».


Запропоновані методичні рекомендації допоможуть вчителювизначити перелік ключових понять з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, які можна сформувати під час викладання навчального предмета. Розробки уроків наочно продемонструють як гармонійно включити в перебіг уроку методи і прийоми формування в учнів громадянських компетентностей.


Розробники: Віра Сухінська – асистент кафедри життєвих компетентностей КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».Олена Шиян – доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри життєвих компетентностей КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».


Розробку здійснено за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».


Завантажити в PDF форматі:

Comments


Останні публікації

bottom of page