top of page

На Чернігівщині відкрили першу локацію - медіатеку KOLO!

А в нас чудові новини – в межах проєкту KOLO Clubs 2.0 на Чернігівщині відкрили першу локацію – медіатеку KOLO!


Свої двері простір відкрив в Андріївській гімназії з Михайло-Коцюбинської громади. Так-так, це саме той, над проєктом якого «чаклували» самі учні з допомогою команди DOCCU та обирали голосуванням найкращу ідею для втілення її у освітньому просторі.


І ось медіатека запрацювала! Участь у її відкритті взяли представники ГО DOCCU та FCA Finn Church Aid, завдяки яким реалізовано KOLO Clubs 2.0. І, звісно, за участі громади-партнерки проєкту.


Слова вдячності, щирі усмішки, захоплення від нового простору, подяки та подарунки… Ми всі досі під враженнями!Яскраво та автентично зустріли гостей в Андріївській гімназії: фольклорно-етнографічний колектив «Руна» Михайло-Коцюбинського історико-краєзнавчого музею водив «Маланку», аби познайомити гостей із давніми традиціями Чернігівщини.


Представники ГО DOCCU подарували громаді для плідної роботи в новенькій медіатеці ноутбуки, планшети та книги  Зокрема, громада отримала матеріали з психосоціальної підтримки учнів, робочі зошити для класного керівника, які були розроблені психологами в межах проєкту KOLO Clubs 2.0.


Загалом 9 місяців проєкту KOLO Clubs 2.0 у Михайло-Коцюбинській громаді це:

- створення медіатеки KOLO, площею 36 квадратних метрів;

- активності для дітей, які тривали з травня до листопада 2023 року. Їх відвідали майже 400 дітей;

- психологічна допомога, яка надавалась як дітям, так і їхнім батькам;

- тренінги з підвищення кваліфікації педагогічних працівників громади.


Ми не прощаємось. Насправді все тільки розпочинається!

Comments


Останні публікації

bottom of page