top of page

Нова українська школа: старт реформ, участь громад

21 серпня в Києві відбулась всеукраїнська конференція «Нова українська школа: старт реформ, участь громад».У конференції взяли участь Президент України Петро Порошенко, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, міністр освіти та науки Лілія Гриневич, вчителі, представники органів місцевого самоврядування, міжнародні партнери, керівники проекту DOCCU, експерти та майсер-тренери.
Проект DOCCU виступив партнером заходу.


Під час конференції відбулася низка різнопланових дискусій та панелей: про старт Нової української школи, розвиток інклюзивної освіти, підвищення кваліфікації вчителів, прозорі фінанси в школах тощо.


З вітальним словом до освітян звернувся Петро Порошенко, під час якого наголосив про новий етап становлення українського суспільства та важливість старту реформ в Україні: «Україна реалізувала свій європейський вибір. І нам потрібно абсолютно надійно закріпити для безповоротності цього процесу це все в цінностях, компетенціях і життєвій позиції молодого покоління», – підкреслив Петро Порошенко під час виступу.


Реформа – це цілий комплекс заходів, який неможливо реалізувати без співпраці школи-влади-громади, що сприятиме подальшому впровадженню громадянських ініціатив, прискоренню процесів децентралізації та формуванню дієвого громадянського суспільства, в якому активні громадяни будуть здатні долучитися до реального управління як на місцевому, так і на регіональному та загальнодержавному рівнях. Децентралізація – один з кроків на шляху формування демократичного суспільства, що передбачає реальні права громади на визначення векторів розвитку своїх територій, активного її впливу на створення умов для якісного життя населення, в тому числі – забезпечення рівного доступу до якісної освіти.
Komentáře


Останні публікації

bottom of page