top of page

«Нові ролі учителя в умовах модернізації та демократизації освітньої галузі: організаційно-методичний аспект». Тема семінару для заступників директорів з навчально-виховної роботи

30 травня 2017 року на базі Бовшівської ЗОШ І-ІІ ступенів Галицької районної ради відбувся семінар-тренінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи Галицького району з теми «Нові ролі учителя в умовах модернізації та демократизації освітньої галузі: організаційно-методичний аспект».


Під час проведення семінару-тренінгу розглянуто питання демократичного врядування в навчальних закладах, стилів управління школою, нової ролі педагога в умовах модернізації та демократизації освітньої галузі, формування громадянської компетентності учасників навчально-виховного процесу шляхом залучення учасників до активних та інтерактивних тренінгових вправ.

Майстер-тренери  проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» О. Нижник та С. Клімковська підкреслили, що одним із важливих завдань, які стоять перед педагогами, є орієнтація освітнього процесу на набуття ключових компетентностей, а також важливість удосконалення процесу співпраці між органами державної влади, системою освіти та громадськості.


За відгуками заступників директорів з навчально-виховної роботи, які брали участь в даному тренінгу, така форма роботи є змістовною, цікавою та актуальною.

Comments


Останні публікації

bottom of page