top of page

Онлайн фокус-група для вчителів Полтавської, Івано-Франківської та Одеської областей

29 червня 2021 року відбудеться онлайн фокус-група для вчителів Полтавської, Івано-Франківської та Одеської областей. У ній візьмуть участь активні та ініціативні вчителі, зацікавлені у розвитку власних компетентностей, навичок, підвищенні кваліфікації та ті, хто виявляє бажання викладати новий факультативний курс «Децентралізація. Самоорганізація. Самореалізація» у школах, розроблений в рамках проєкту експертами Інституту громадянського суспільства.

Під час фокус-групи відбудеться:

✔ визначення ключових проблем у системі шкільної освіти, з якими стикаються вчителі і які негативно впливають на якість освіти;

✔ виявлення цікавих додаткових навчальних програм, які зможуть бути корисні учням для їх самореалізації;

✔ формування переліку заходів, які мотивуватимуть дітей отримувати в школі корисні навички.


Для участі у фокус-групі потрібно заповнити анкету до 24 червня 2021 року (до 19:00). Кількість місць обмежена. Результати відбору будуть повідомлені до 25 червня 2021 року включно. Учасники, які пройдуть відбір, отримають лист-підтвердження з усіма деталями.


Учасникам фокус-групи буде запропоновано долучитися до тренінгу «Децентралізація. Самоорганізація. Самореалізація: як впровадити навчальну програму» та проведення майстер-класів у їхніх школах спільно з експертами Інституту громадянського суспільства.


Проєкт спрямований винятково на громади Полтавської, Івано-Франківської та Одеської областей. Мешканці інших регіонів України не можуть брати участь у проєкті.


В рамках проєкту вже розроблений навчальний курс, посібник для учнів, посібник для вчителів з методичними рекомендаціями щодо впровадження та викладання курсу.


Проєкт «Децентралізація-Самоорганізація-Самореалізація» впроваджується Інститутом Громадянського Суспільства за підтримки Швейцарії в межах впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» та програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».Comments


Останні публікації

bottom of page