top of page

Освіта у нових громадах від А до Я. Кампанія для голів громад та освітніх управлінців

Швейцарсько-український проєкт DECIDE разом з Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку громад та територій України та Всеукраїнською асоціацією ОТГ ініціює широку консультаційно-дорадчу кампанію для голів та управлінців освітою з новоутворених та реорганізованих територіальних громад «Освіта в нових громадах від А до Я» (novihromady.decide.in.ua).


Кампанія включає підготовку серії практичних порадників, відео інструкцій, інфографіки та чек-листів, проведення вебінарів та консультативних сесій, збір кращих практик спроможних громад щодо розвитку ефективної системи управління освітою. Громади отримають консультації провідних експертів та фахівців-практиків з питань формування органів управління освітою, фінансів, управління мережею закладів освіти, міжмуніципального співробітництва, стратегічного планування та комунікацій з громадськістю.


Кампанія «Освіта в нових громадах від А до Я» – швидка експертна допомога для новоутворених та реорганізованих громад! Детальніше дивіться у відео:Comments


Останні публікації

bottom of page