top of page

Педагоги-організатори Львівщини вчились розвивати громадянські компетентності учнів

16-18 травня 2017 року для слухачів курсів підвищення кваліфікації – педагогів-організаторів Львова та області у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти були проведені семінари з розвитку громадянських компетентностей.


Ведуча семінарів-тренінгів доцент кафедри життєвих компетентностей Кудрик Л.Г. ознайомила педагогів-організаторів з проектом DOCCU, основними цілями і принципами навчання ОДГ/ОПЛ у школі, сутністю та принципами демократії. Доцент кафедри гуманітарної освіти Богосвятська А.-М. розповіла про педагогічний інструментарій сучасного вчителя і гуманну педагогіку.


Інтерактивні вправи («4 кути», «Намалюй права людини», «Світове кафе» та ін.) допомогли слухачам глибше осмислити нормативно-правові акти, у яких закріплені права людини і громадянина, відпрацювати навички демократичного стилю спілкування і лідерства. Працівники наукової бібліотеки ознайомили слухачів з виставкою літератури «Права людини в Україні».


У ході семінару педагоги-організатори обговорили перспективи розвитку громадянських компетентностей учнів засобами позакласної і позашкільної виховної роботи.

Comments


Останні публікації

bottom of page