top of page

Починаємо зміни з себе. Під таким гаслом пройшов семінар-тренінг «Розвиток опорної школи в умовах демократичних перетворень».

15 червня 2017 року на базі опорної школи – Рогатинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземної мови – працівниками лабораторії управління та організації освіти, майстер-тренерами швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» Ольгою Нижник та Світланою Клімковською для педагогічних працівників було проведено семінар-тренінг з теми «Розвиток опорної школи в умовах демократичних перетворень».


Під час проведення семінару-тренінгу шляхом залучення учасників до активних та інтерактивних тренінгових вправ розглянуто питання нових ролей педагога в умовах нової української школи; формування громадянської компетентності учасників навчально-виховного процесу, розвитку демократичного врядування в навчальних закладах.


Майстер-тренери підкреслили важливість змін, що відбуваються в освіті, звернули увагу на необхідність починати зміни з себе. Ключовим питанням, що розглядалося у ході семінару-тренінгу, була актуальність партнерської взаємодії всіх учасників освітнього процесу в навчальному закладі, яка проектувалася через удосконалення процесу співпраці між органами державної влади, системою освіти та громадськості.


За відгуками учасників семінару-тренінгу, така форма роботи є актуальною, змістовною та цікавою.
Kommentare


Останні публікації

bottom of page