top of page

Результати кампанії DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні»

Навіть в умовах повномасштабної війни потрібно дбати про дозвілля дітей. Це і було метою ініціативи Проєкту DECIDE – організувати активні літні канікули для дітей, зокрема з числа ВПО, які ще адаптовуються на нових місцях. Ми хотіли, щоб кожна дитина, яка втратила можливість повернутися додому, відчувала себе вдома у будь-якому куточку України, тому й назвали масштабну кампанію DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні».

До кампанії долучилися 30 громад, яких обрали організатори з-поміж більше ніж 200 заявок. Для цього наша команда провела 42 співбесіди, тривалість яких сягає майже 50 годин. Як і планували, у громадах на базі місцевих закладів освіти організували клуби, де на дітей чекало цікаве навчання, майстер-класи, розваги та яскраві емоцій.


І це заслуга педагогів, частина з яких працювали навіть у відпустку. Напередодні старту кампанії 429 вчителів пройшли спеціальне навчання від ГО DOCCU, серед них – 398 отримали відповідні сертифікати. Так, тренінги стосувалися тем активного громадянства та прав людини, психологічної підтримки дітей, історії рідної громади та України, здорового способу життя і безпеки під час війни.

Порадник, який підготували експерти Проєкту DECIDE, у вільному доступі. У ньому представлені універсальні ідеї для організації дозвілля дітей у літніх клубах і під час освітнього процесу. Завантажуйте і зберігайте порадник за цим посиланням: bit.ly/3uGUnMw


Також громади отримали від Проєкту безкаркасні меблі та шатри для облаштування зон дозвілля, канцтовари, принтер і спортінвентар.


Дякуємо усім причетним до кампанії DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні», адже це дійсно важлива справа. Досвід кожного клубу унікальний, тож ми запускаємо серію історій, щоб розповісти про всіх. Стежте за нашими оновленнями!Comments


Останні публікації

bottom of page