top of page

«Рівність людей у їх гідності та правах: як її утвердити в суспільстві та школі» – ключова тема семінару для вчителів правознавства

6-10 листопада на курсах підвищення кваліфікації у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти вчителі правознавства ознайомитися зі змістовими аспектами проекту DOCCU, а саме з впровадження освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ) у практику навчальних закладів.


Тренер проекту DOCCU Ігор Гусаков зробив акцент на правозахисних тезах Загальної декларації прав людини, відповідних положеннях Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства й освіти з прав людини та нового Закону України «Про освіту».


Учасникам семінару було презентовано посібники Ради Європи з серії «Живемо в демократії» авторства Рольфа Голлоба та ін. Посібники є збірками інтерактивних вправ, методик, кейсів, які вчителі-правознавці можуть використовувати на уроках. Посібники дозволяють розвивати демократичне громадянство та пояснювати права людини в рамках уроків і виховних заходів цікаво, в ігровій формі.

コメント


Останні публікації

bottom of page