top of page

Розпочала роботу платформа «Всеукраїнська школа онлайн»

11 грудня запрацювала Всеукраїнська школа онлайн — E-SCHOOL.net.ua, яку запустило МОН спільно з Мінцифри та ГС «Освіторія». Ми раді, що стали партнерами цієї ініціативи!


Платформа розроблена, зокрема, за підтримки Швейцарії в межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», який впроваджується Консорціумом ГО DOCCU та Цюрихського педагогічного університету (PH Zurich) та багатьох інших партнерів.


Це — сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів 5-11 класів.


На платформі розміщуватимуться уроки з 18 основних предметів. Вони складатимуться із відео, конспекту та тестів. Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом розвитку освіти.


ВШО створювалася не тільки для навчання під час карантину. Тепер кожна школа або вчитель може безкоштовно використати її у повсякденному освітньому процесі. Наприклад, щоб ознайомлювати дітей з темами, які вони пропустили у школі через хворобу.


Платформа дозволить забезпечити рівний доступ до освіти усіх здобувачів освіти, сприятиме інклюзії.


Вже на початку 2021 року вчителі отримають доступ до «кабінету вчителя», де зможуть відслідковувати прогрес учнів і модифікувати курси спеціально для них, або навіть створювати власні.


Партнерами у цій важливій справі стали МОН, Мінцифри, УІРО, ГО «Освіторія», ЮНІСЕФ, Швейцарсько-український проєкт DECIDE, Міжнародний фонд «Відродження», Creative States, мобільні оператори Київстар, Vodafone та lifecell.


Презентацію платформи можна переглянути тут:Коментарі


Останні публікації

bottom of page