top of page

Конкурс на посаду координатора/ки команди менторів із розробки стратегій розвитку ЗЗСО (напрям «Школа дієвої демократії») в Івано-Франківській області

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» у рамках реалізації Швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (Проєкт DECIDE), що спрямований на децентралізацію управління освітою та має сприяти рівному доступу до якісної освіти, оголошує конкурс на посаду координатора/ки команди менторів із розробки стратегій розвитку ЗЗСО (напрям «Школа дієвої демократії») в Івано-Франківській області, який/ка долучиться до команди розробників стратегій розвитку освіти в регіонах-партнерах Проєкту DECIDE. Ознайомитися з Вимогами до посади можна тут.

Для участі в конкурсі просимо заповнити аплікаційну форму (завантажити форму).


Якщо Ви зацікавились конкурсом та готові стати частиною команди DECIDE, просимо до 8 лютого 2022 року (включно) надіслати документи на адресу електронної пошти: jobindoccu@gmail.com (в темі листа зазначте: «Конкурс: координатора/ки команди менторів із розробки стратегій розвитку ЗЗСО (напрям «Школа дієвої демократії») в Івано-Франківській області»).


На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів/ок, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом місяця після кінцевої дати подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).


Кандидату/ці, який/яка успішно пройде відбір буде запропоновано строковий контракт.


Про Проєкт DECIDE


Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (Проєкт DECIDE) реалізується в Україні ГО DOCCU у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарської Конфедерації, представленої Швейцарським бюро співробітництва в Україні.


Проєкт спрямовано на підтримку двох ключових реформ в Україні – освіти та децентралізації.


DECIDE сприятиме посиленню потенціалу територіальних громад (ТГ) у розробці та практичній реалізації децентралізованих моделей управління освітою включаючи стратегії розвитку освіти та плани їх впровадження; підвищення професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування ТГ в цілому та працівників структурних підрозділів, які відповідають за освіту в ТГ; вдосконаленню методів та інструментів розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до управління освітою.


Проєкт DECIDE спрямовано на впровадження та розвиток демократичного, прозорого та підзвітного управління школами у громадах, посилення їх ролі у громадському житті, залучення всіх громадян до прийняття рішень в ТГ, включаючи учнів/ць, учителів/ок, керівників/ць шкіл, представників влади, батьків, представників/ць ЗМІ та інших.


Окрім того, Проєкт DECIDE сприятиме розвитку механізмів політичного діалогу, створенню ефективної нормативно-правової бази у сфері децентралізації управління освітою та дієвого навчання й управління знаннями.


Проєкт DECIDE реалізується у 16 громадах Івано-Франківської, Луганської, Полтавської та Одеської областей. Його перша фаза триватиме з лютого 2020 по січень 2025 року.

Comentarios


Останні публікації

bottom of page