top of page

Розвиток громадянських компетентностей у шкільній освіті

У місті Кремінна Луганської області 1 листопада відбувся семінар-тренінг «Розвиток громадянських компетентностей у шкільній освіті» для педагогічного колективу школи №1.


Під час семінару майстер-тренерами проекту DOCCU Оленою Буряк та Надією Лисенко були висвітлені інноваційні прийоми, методи та технології навчання демократії та прав людини під час вивчення різних шкільних предметів відповідно до реалізації наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність» в умовах розбудови Нової української школи.


У ході семінару особлива увага була приділена груповим формам роботи, методам та способам соціальної взаємодії в освітньому процесі, можливостям для забезпечення прав людини, інструментам демократичного уроку. Вправи «Герб», «Перегони на повітряних кулях», «Бінго», «Швидкий консенсус» були розроблені як приклади інтерактивної діяльності, яка допомагає освоїти зміст конкретних предметів і водночас розвивати компоненти громадянської та соціальної компетентностей.


Учасникам заходу було презентовано матеріали та ресурси проекту: веб-платформа та посібники з серії « Живемо в демократії» (автор Рольф Голлоб та ін.).

Comments


Останні публікації

bottom of page