top of page

Створено окремий інформаційний ресурс «Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти»

Міністерство освіти і науки України за підтримки Швейцарської Конфедерації в рамках впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» розробило окремий інформаційний ресурс http://mon-covid19.infoУсі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, відтепер зібрано на окремому інформаційному ресурсі.


Інфоресурс містить ключову інформацію про зміни в роботі дитячих садків, шкіл, закладів ПТО, університетів та коледжів. Зокрема, тут розміщено актуальну інформацію про завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.


Сайт також містить корисну інформацію для педагогів – щодо режиму роботи, зарплат, відпустки, атестації, заповнення класних журналів, інструментів для дистанційного навчання тощо. На інфоресурсі також зібрано контакти установ і служб, які стануть у нагоді, якщо потрібно буде уточнити інформацію.


«З початку карантину Міністерство освіти і науки України прийняло чимало важливих рішень для адаптації освітнього процесу до нових реалій. Щоденно до нас продовжують надходити запитання від освітян, батьків, учнів та студентів щодо тих чи інших змін, спричинених карантином. Тому за підтримки наших партнерів ГО DOCCU ми запустили окремий ресурс з усією важливою інформацією: щодо змін в роботі дитячих садків, шкіл, закладів ПТО, університетів та коледжів; про завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію; окремо для педагогів – інформацію щодо режиму роботи, зарплат, відпустки, атестації, заповнення класних журналів, зручних інструментів для дистанційної роботи тощо.


Ми вдячні за підтримку Посольству Швейцарії в Україні та швейцарсько-українському проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», – зазначила в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.


У разі змін режиму карантину або ухвалення через нього нових рішень у системі освіти інформація на сайті оновлюватиметься.

Comentarios


Останні публікації

bottom of page