top of page

Тендер на реалізацію міні-проєктів, що розроблені в межах КЗВ «Навчаємось жити у громаді»

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в рамках реалізації Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (далі – Проєкт DECIDE) проводить тендер серед постачальників послуг з реалізації міні-проєктів, що були розроблені в межах впровадження курсу за вибором «Навчаємось жити у громаді» (далі – КЗВ) для учнів 8 (9) класів ЗЗСО м. Чернігова. А саме:


  • Супровід реалізації 32 міні-проєктів, що були розроблені в межах впровадження КЗВ для учнів 8 (9) класів ЗЗСО м. Чернігова (у т.ч. підготовка грантових угод, проведення закупівель товарів та послуг, підготовка фінансових звітів тощо);

  • Інформаційний супровід реалізації 32 міні-проєктів, що були розроблені в межах впровадження КЗВ для учнів 8 (9) класів ЗЗСО м. Чернігова (у т.ч. підготовка фото/відео матеріалів, подієвих заміток тощо для публікації на інформаційних ресурсах Проєкту DECIDE).


Із деталізованим технічним завданням можна ознайомитись за посиланням.


Терміни надання послуг:


  1. Супровід реалізації 32 міні-проєктів, що були розроблені в межах впровадження КЗВ для учнів 8 (9) класів ЗЗСО м. Чернігова – 3 місяці (травень - червень 2024 року);

  2. Інформаційний супровід впровадження міні-проєктів КЗВ, у т.ч. підготовка фото/відео матеріалів, подієвих заміток тощо для публікації на інформаційних ресурсах Проєкту DECIDE - 1 місяць (липень 2024 року).


Тендер проводиться до 9 травня 2024 року, до 18:00 за Київським часом (включно).


Вимоги до кількісних характеристик об’єму робіт:


✔ Виконавець має надати Замовнику технічне завдання та календарний план реалізації 32 міні-проєктів, що були розроблені в межах впровадження КЗВ для учнів 8 (9) класів ЗЗСО м. Чернігова.

✔ Виконавець має подати звіт наданих послуг.


Основні вимоги для Учасників:


✔ Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

✔ Витяг з реєстру платників єдиного податку або рішення про включення підприємств, установ, організацій до Реєстру неприбуткових установ.

✔ Відомості з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).

✔ Оригінал довідки про те, що учасник не визнаний у встановленому Законом порядку банкрутом та відносно нього не відкрита процедура ліквідації або оригінал листа з підписом керівника організації.

✔ Довідка про відкриття рахунків в банку.

✔ Свідоцтво платника ПДВ (якщо учасник платник ПДВ).

Цінова пропозиція з обов’язковим зазначенням умов оплати, вартості розробки та впровадження кожного етапу та проєкту в цілому. Цінова пропозиція має включати усі представницькі витрати.

✔ Технічне завдання та контакти відповідальної особи яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції.

Тендерна пропозиція подається українською мовою (за додатковою вимогою – англійською мовою).


Критерії оцінки тендерних пропозицій:


✔ Ціна тендерної пропозиції;

✔ Фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника (листи-відгуки, референси, рекомендації та гарантії щодо учасника тендеру);

✔ Якість тендерної пропозиції.


Тендерні пропозиції просимо надсилати на скриньку tenderdoccu@gmail.com. Тема листа: «Тендер серед постачальників послуг з реалізації міні-проєктів КЗВ».

У випадку, якщо учасники тендеру хочуть отримати додаткові роз’яснення щодо конкурсу, письмові запитання необхідно надіслати на адресу електронної пошти tenderdoccu@gmail.com з поміткою «Запитання щодо тендеру».


Зверніть увагу:

✔ Подані на тендер матеріали не повертають і не редагують.

✔ Про результати тендеру буде повідомлено електронною поштою.

✔ Причини відмови тендерної пропозиції не повідомляються.

✔ Проєкт DECIDE є проєктом міжнародної технічної допомоги. Кошти, які виділяються в рамках проєкту Постачальнику послуг, звільнені від сплати ПДВ.


Comentários


Останні публікації

bottom of page