top of page

Тренінг з підготовки тренерів для Львівської області успішно стартував

6 червня 2016 року у Львові розпочався триденний семінар-тренінг з підготовки тренерів з питань освіти для демократичного громадянства і освіти з прав людини для учителів та керівників шкіл.

У роботі семінару беруть участь 20 викладачів КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» та команда майстер-тренерів Львівської області: Товкало М.Я., Кацюба М.Р., Новикова Н.І., Банах О.В., Богосвятська А.-М.І., Олексюк І.Б.

Координують проведення тренінгу експерти проекту з Одеської області Любов Задорожна, Левчишина О.М. та Чабан О.В., а також Олена Шиян, координатор з впровадження швейцарсько-українського проекту DOCCU у Львівській області, завідувач кафедри життєвих компетентностей КЗ ЛОР «ЛОІППО».


Про тенденції розвитку і впровадження освіти для демократичного громадянства учасникам розповів керівник проекту проф. Рольф Голлоб, співголова Центру міжнародних освітніх проектів Цюріхського педагогічного університету (Цюріх, Швейцарія), експерт Ради Європи.


З вітальним словом до учасників звернувся Роман Шиян, директор КЗ ЛОР «ЛОІППО». Про діяльність проекту в Україні розповіла Любов Задорожна, головний експерт проекту, заступник директора Одеського обласного інституту удосконалення учителів.


Протягом трьох днів учасники семінару-тренінгу обговорюватимуть проблеми розвитку громадянської освіти в сучасній українській школі, працюватимуть з підручниками серії «Живемо в демократії», опанують електронні ресурси проекту.

Бажаємо учасникам плідного навчання!

Comments


Останні публікації

bottom of page