top of page

Цифрова культура управлінця в умовах демократичних перетворень в освіті

20 червня 2017 року на базі Івано-Франковського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти для динамічної групи директорів ЗНЗ області проведено майстер-клас «Цифрова культура управлінця в умовах демократичних перетворень в освіті».


Тренінг було спрямовано на удосконалення ІКТ-компетентностей керівника освітнього закладу в умовах демократичних перетворень. Віталій Костюк, директор П’ядицької ЗОШ , ознайомив присутніх з основами цифрової культури управлінця.Світлана Клімковська, керівник динамічної групи, презентувала присутнім швейцарсько-український проект DOCCU. Проаналізувала діяльність керівника школи у галузі навчання демократії, прав людини й толерантності, а також звернула особливу увагу на завдання, спрямовані на реалізацію державної освітньої політики щодо розвитку демократії в Україні.


«Сьогодні в Україні відбувається становлення нової освітньої системи. Цей процес супроводжується суттєвими змінами навчально-виховного процесу у бік розвитку демократії та громадянського суспільства через виховання нового покоління активних громадян Україніи», – зазначила Світлана Клімковська.

Commenti


Останні публікації

bottom of page