top of page

Творіння KOLO Clubs 2.0 у Куликівській громаді

Фетровий Пан Гарбуз, запаси на зиму, страх на малюнках...


Ви, певно, подумали, що це елементи якоїсь казки, так?


Але насправді це частинка творінь, які зробили упродовж жовтня відвідувачі KOLO-клубу в Куликівській громаді. То що ж то таке малось на увазі? Розповідаємо!


У День гарбуза (так-так, у жовні відзначається день цього прекрасного овочу) на локації пройшов майстерклас «Пан Гарбуз». Діти виготовили яскравого гарбуза з фетру. Усміхнений, у капелюсі... Вийшло дуже круто!


Казкових персонажів діти створювали у техніці фелтінг, тобто із натуральної вовни. Іграшки просто оживають в умілих руках юних творців.


Стиглі каштани також стали чудовим матеріалом для творіння: із них діти створили осінній топіарій «Дерево життя». Виглядає, повірте, ефектно.


Наймолодші KOLO-клубівці виготовляли «запаси на зиму»: творчі малюнки-аплікації, у яких дітлахи «законсервували» найяскравіші дари осені.Творчості у Куликівці було чимало, але це далеко не все!


На одному з-поміж різноманітних занять із ментального здоров'я, а їх було дуже багато, діти групами створювали колаж «Зміни в моїй школі. Озеленимо нашу територію». Оскільки нещодавно у школі з'явились нові тротуарні доріжки, учні в малюнках висловлювали свої ідеї нового шкільного подвір'я  І загалом говорили про потенційні зміни в школі.


Для учнів 3-Б класу було проведено заняття «Як не заблукати в Інтернеті. Авторське право. Плагіат», під час якого діти пригадали правила роботи з комп’ютером.


Пес Патрон, вівчарки Кіра та Макс, провідниця Ніколь, кіт Степан: під час заняття до Всесвітнього дня захисту тварин діти ознайомились із діяльністю «українського чотирилапого батальйону» та поділилися світлинами зі своїми домашніми улюбленцями.


Звісно, незмінними для проєкту KOLO Clubs 2.0 залишаються заняття з основ демократії, медіаграмотності та цифрової грамотності, акторська майстерність, англійська мова.

Comments


Останні публікації

bottom of page