top of page

Тисячі вимушених переселенців зі сходу України знайшли прихисток у Галицькій територіальній громаді

Тисячі вимушених переселенців зі сходу України знайшли прихисток у Галицькій територіальній громаді, громаді-партнері Проєкту DECIDE, що на Івано-Франківщині.


Щоб дізнатися, як тут надається допомога новоприбулим мешканцям, на початку травня громаду відвідали представники Швейцарії – Мануель Бесслер, голова Швейцарської агенції з питань гуманітарної допомоги, і Ніколь Рудер, директорка Швейцарського бюро співробітництва в Україні.


Під час візиту делегація побувала у пунктах видачі продуктів та одягу, центрі психологічної реабілітації, а також побачила приміщення, яке зараз у громаді облаштовують як соціальне житло. Окрім того, вдалося поспілкуватися із багатодітними сім’ями з числа внутрішньо переміщених осіб та ознайомитися з умовами їхнього проживання.Олег Кантор, голова громади, Вікторія Дебенко, заступниця голови, і Валентина Полторак, менеджерка Проєкту DECIDE, підтвердили наміри й надалі співпрацювати, щоб усі, хто потребує допомоги у такий складний час, змогли її якнайшвидше отримати. Вдячні місцевій владі та усім мешканцям громади, які докладають для цього зусиль, а швейцарським колегам – за підтримку.
Commenti


Останні публікації

bottom of page