top of page

У Херсонській академії неперервної освіти в рамках проекту DOCCU педагогічні працівники області пройшли курси підвищення кваліфікації

20 квітня 2017 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» розпочали роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників в рамках проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» за очно-дистанційною формою навчання.


Метою проведення таких курсів є ознайомлення керівників опорних шкіл, що приєдналися до реалізації проекту, з питаннями освіти для демократичного громадянства й освіти з прав людини.

Відкрила захід Ірина  Жорова, регіональний координатор проекту, доктор педагогічних наук, доцент, проректор з наукової роботи КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», яка акцентувала на актуальності розвитку громадянських компетентностей у школярів, ознайомила з планом реалізації проекту в Херсонській області.Під час організаційно-настановної сесії слухачі мали змогу ознайомитися з організацією роботи курсів, вимогами до написання випускних робіт, створення проектів від Сергія Моїсеєва, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри виховної роботи. Базові принципи освіти для демократичного громадянства й освіти з прав людини схарактеризувала Людмила Марецька, кандидат педагогічних наук, завідувач науково-методичної лабораторії української мови і літератури. Можливості використання електронного ресурсу «Проект DOCCU в Херсонській області» з метою пошуку й обміну інформацією розкрила Олена Кохановська, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних та технологічних дисциплін. Ганна  Соценко, директор Опорного закладу Скадовський навчально-виховний комплекс «Академічна гімназія» Скадовської міської ради розповіла присутнім про можливості й основні принципи учнівського самоврядування в навчальних закладах.


Перший день курсів виявився насиченим. Бажаємо слухачам успіхів та продуктивної роботи у розбудові нової демократичної школи.

Comentarios


Останні публікації

bottom of page