top of page

У Полтавській області сформували стратегію подальшого впровадження проекту DOCCU в освітній простір регіону

27 квітня 2017 року відбулося засідання вченої ради у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, на якому Марина Єщенко, координатор проекту в області, розповіла присутнім про досягнення у впровадженні швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в освітній простір Полтавщини.«Важливим здобутком проекту є те, що вдалося розробити модулі й програми для курсів підвищення кваліфікації з урахування регіональних особливостей та потреб. Команда тренерів Полтавської області успішно адаптувала всі навчальні матеріали та повністю готова до подальшого впровадження ідей проекту серед освітян області», – зазначила Марина Єщенко.

Також вона представила адаптовані в рамках проекту посібники – шість томів серії «Живемо в демократії», у яких викладено основні загальноєвропейські підходи до освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ), розкривається питання впровадження демократичного врядування в школах, організації шкільних проектів, підготовки вчителів.


У ході засідання було прийнято рішення щодо проведення занять за проектом DOCCU для всіх категорій слухачів курсів підвищення кваліфікації на базі ПОІППО, проведення заходів з популяризації проекту, висвітлення заходів з реалізації DOCCU на Полтавщині в засобах масової інформації. Також запропоновано провести експертне обговорення з теми «Співробітництво громадян, освітян і місцевих органів влади у розвитку громадянського суспільства на регіональному та місцевому рівнях».

Comentarios


Останні публікації

bottom of page