top of page

В межах ініціативи «DECIDE: ВІДБУДОВА» на Чернігівщині відремонтували та облаштували шкільне укриття

У Журавському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Г.Ф.Вороного, що на Чернігівщині, відкрили оновлене укриття. Ремонт та облаштували відбулося за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE в межах ініціативи «DECIDE: ВІДБУДОВА».


На ремонт 284 квадратних метрів площі було затрачено 2,4 мільйона грантових коштів від проєкту DECIDE. Ще 500 тисяч гривень – співфінансування від Варвинської територіальної громади.

Відтепер шкільне укриття є по-справжньому безпечним, сучасним та комфортним. Осередок наповнили зручними меблями, комп’ютерною технікою, тематичним зонуванням тощо. Комфорт простору вже протестили учні школи, провівши в укритті як уроки, так і позакласні заняття.


Новеньке укриття здатне умістити одночасно 300 дітей. Це вкрай важливо, оскільки повітряна тривога лунає на Чернігівщини по кілька разів на день. Завдяки оновленню простору, школярі зможуть продовжувати офлайн навчання, а також почувати себе комфортно та безпечно.


Аби залучити молодь до планування та моделювання простору укриття уже цього тижня експерти DECIDE проведуть тематичні тренінги.


Довідково.


«DECIDE: ВІДБУДОВА» – це ініціатива Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, що покликана допомогти громадам Чернігівської, Одеської та Полтавської областей у відновленні шкіл та облаштуванні шкільних укриттів.


Наразі DECIDE реалізує 27 проєктів у 23 громадах, а також ремонтує інклюзивно-ресурсний центр в Бородянці (Київська область), на базі якого буде створено, зокрема, і центр раннього втручання.

Інформація про ініціативу: bit.ly/decide-vidbudova


Проєкт DECIDE впроваджується ГО DOCCU та PHZH International Projects in Education - за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.


Comments


Останні публікації

bottom of page