top of page

Вакансія: ГО DOCCU оголошує конкурс на вакантну посаду експерта Проєкту DECIDE в Одеській області

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» оголошує вакансію на посаду експерта Проєкту DECIDE в Одеській області.


Ми розширюємо команду та шукаємо активних, відповідальних і вмотивованих працівників/ниць. Ознайомитися з Вимогами до посади можна тут.


Для участі в конкурсі просимо подати:

– аплікаційну форму (завантажити форму);

– мотиваційний лист (українською та англійською мовами), в якому описати свій досвід роботи та компетенції, вказати посилання на публікації, вказати очікуваний розмір заробітної плати.


Якщо Ви зацікавились вакансією та готові стати частиною команди Проєкту DECIDE, просимо до 25 серпня 2021 року (включно) надіслати документи на адресу електронної пошти jobindoccu@gmail.com. В темі листа зазначте: «Вакансія: Експерт Проєкту DECIDE в Одеській області».


На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів/ок, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом місяця після кінцевої подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).


Про Проєкт DECIDE


Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) реалізується в Україні ГО DOCCU у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарії, представленої Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (SDC).


Проєкт DECIDE спрямовано на підтримку двох важливих реформ в Україні – освіти та децентралізації.


Проєкт DECIDE сприятиме посиленню потенціалу ТГ у розробці та практичній реалізації децентралізованих моделей управління освітою, включаючи стратегії розвитку освіти та плани їх впровадження; підвищенню професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування ТГ в цілому та працівників структурних підрозділів, які відповідають за освіту в ТГ; удосконаленню методів та інструментів розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до управління освітою. Проєкт DECIDE спрямовано на впровадження та розвиток демократичного, прозорого та підзвітного управління школами у місцевих громадах, посилення їх ролі у громадському житті, залучення всіх громадян до прийняття рішень в ТГ, включаючи учнів/ць, учителів/ок, керівників/ць шкіл, представників влади, батьків, представників/ць ЗМІ та інших. Окрім того, Проєкт DECIDE сприятиме розвитку механізмів політичного діалогу, створенню ефективної нормативно-правової бази у сфері децентралізації управління освітою та дієвого навчання й управлінню знаннями.


Проєкт DECIDE реалізується у 16 територіальних громадах Івано-Франківської, Луганської, Полтавської та Одеської областей. Перша фаза Проєкту DECIDE триває з до січня 2025 року.

Comments


Останні публікації

bottom of page