top of page

Вчителі музики Львівщини вчилися формувати громадянські компетентності учнів в освітньому процесі

11 червня вчителі музики Львівщини на соціогуманітарному модулі «Громадянська освіта в Україні» вчилися формувати громадянські компетентності учнів в освітньому процесі.


Слухачі ознайомилися з проектом DOCCU, освітньою онлайн-платформою «Живемо в демократії». Тренінгові технології сприяли ефективному засвоєнню цілей і принципів освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини. Вчителі міркували про демократизацію освіти та суспільства в цілому, про необхідні зміни в свідомості громадян, про гідність людини та її формування, про створення демократичного освітнього простору у школі.


Ольга Павлюх: «Сьогоднішня тема на занятті привела до глибоких роздумів про демократію, права людини, дитини в нашому суспільстві. Дійсно, колись нас виховували в авторитаризмі, і це вплинуло на характер (невпевненість, страх, невіра в себе), відносини, а правильним є, насправді, демократичне виховання, яке спонукає до доброти, впевненості, сміливості…», – ділились враженнями учасники семінару.


Галина Демкович: «Багато вражень і позитивних емоцій я собі взяла з тренінгу. Нам потрібно більше давати свободи дітям, давати можливість  висловлювати свою думку. Залучати дітей до роботи в групах. Так вони проявляють себе в роботі, розвивають свої добрі якості. Вони стають креативними, вільними, співчутливими один до одного, поступливими. Вони мають не боятися проявити себе на уроці».

Comments


Останні публікації

bottom of page