top of page

Вересневий KOLO Clubs 2.0 у Куликівці

А ми до вас із KOLO-клабсними новинами з Куликівської громади! Розповідаємо, яким тут видався вересень.


Пролунав перший дзвоник – і знову завирувало! Основи демократії, заняття із протимінної безпеки та дистанційні заняття з англійської мови разом із тренером, різноманітні творчі та спортивні заходи, ігри-квести, як-от «300 фейкоборців» чи «Коло безпеки»…


Однак перший місяць осені – це не тільки час навчання, а й знайомства із новими учасниками проєкту KOLO Clubs 2.0. А їх у нас, на хвилиночку, понад 60! Навчання у Куликівській громаді організували у змішаному форматі, та хіба ж це завада нашій роботі? Звісно, що ні! Ми завжди раді всім.


На творчих активностях діти виготовляли потрібні для себе дрібнички. Наприклад, зробили закладинку для підручника. По-перше, річ знадобиться у навчанні, по-друге, діти розвантажилися після уроків. А ще «дали волю» своїй фантазії! Зробити кілька справ одночасно – це про наших юних відвідувачів і відвідувачок.


Водночас продовжуємо співпрацювати із чернігівськими тренерами. Так, серед активностей – заняття з акторської майстерності та англійської.


А ще представники FSD Ukraine – Швейцарського фонду протимінної діяльності провели для учнів заняття, під час яких розповідали про:– вибухонебезпечні предмети та показували реальні фотографії, як вони виглядають і маскуються в житті;– попереджувальні знаки, ознаки небезпечних ділянок та потенційно небезпечних місць.


І, звісно ж, діти знають, що робити, якщо раптом зустріли вибухонебезпечний предмет.


Для тих, хто навчається віддалено, проводяться дистанційні заняття із психологом KOLO Clubs, зокрема, й індивідуальні зустрічі


А молодші школярі продовжують займатися із психологами в ігровій та творчій атмосфері.


Відвідувати школу значно цікавіше, якщо у ній є локація KOLO-клубу, чи не так?Comments


Останні публікації

bottom of page