top of page

«Сучасна школа – це мікромодель суспільства». Під таким гаслом відбувся семінар-тренінг для керівників шкіл Захарівського району Одеської області

30 березня 2017 року в рамках проекту DOCCU відбувся семінар-тренінг для керівників шкіл Захарівського району Одеської області.


Сучасна школа – це мікромодель суспільства. Саме тут учні не лише здобувають знання, а вчаться відповідальності, самостійності, ініціативності, долатають перші життєві труднощі. Одне із завдань школи – виховання нового громадянина-патріота як особистості освіченої, високодуховної, яка не лише знає свої права та свободи, але й глибоко усвідомлює свої обов’язки і відповідальність. В Україні реалізується низка ініціатив, спрямованих на посилення демократизації українського суспільства, розширення практики демократичного врядування, серед яких і проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».Із керівниками шкіл працювала експерт проекту Олена Чабан, старший викладач Одеського ОІУВ.


У роботі семінару-тренінгу взяли участь 27 директорів та заступників директорів  з різних навчальних закладів району.


Учасники семінару обговорювали базові поняття ОДГ/ОПЛ, працювали з посібниками Ради Європи. Тренер провела демонстраційний урок «Чому важливі права людини?», на якому учасники у формі рольової гри дискутували, аналізували пріоритети у конкретній ситуації. Зміст тренінгу був спрямований на переосмислення ролі школи в контексті демократії, а також розглядались питання удосконалення процесу співпраці між органами державної влади, системою освіти та громадськістю. Учасники аналізували демократичні процеси шкіл, у яких працюють, порівнювали демократичний і авторитарний стилі спілкування.

Kommentare


Останні публікації

bottom of page