top of page

Вплив інноваційних технологій на успішну педагогічну діяльність вивчали керівники шкіл та методисти Івано-Франківщини

30 січня в Тлумацькій школі відбувся семінар-тренінг для директорів шкіл та заступників з навчально-виховної роботи, методистів методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації з проблеми «Школа на шляху демократичних перетворень», який провели майстер-тренери проекту DOCCU Ольга Нижник та Світлана Клімковська.


На семінарі було розглянуто демократичні процеси, задекларовані в Концепції «Нова Українська школа» та Законі України «Про освіту». Через інтерактивні вправи учасники тренінгу проаналізували ст.42 Закону «Академічна доброчесність». Світлана Клімковська змістовно ознайомила учасників тренінгу з освітніми концепціями.


Педагоги під керівництвом майстер-тренерів проекту розглянули вплив інноваційних технологій на успішну педагогічну діяльність учителя та освітній процес в цілому. Учасники семінару працювали над новими ролями сучасного демократичного вчителя з новим, позитивним мисленням, який на засадах компетентнісного підходу у форматі партнерських взаємовідносин будує освітній процес.


Останні публікації

Comments


Останні публікації

bottom of page