top of page

Взаємодія управлінців та батьків в умовах пандемії COVID-19

Про те, як учителям і директорам закладів освіти налагодити ефективну комунікацію з батьками в умовах пандемії, говорили 17 вересня на онлайн-зустрічі з Людмилою Паращенко, директоркою Київського ліцею бізнесу. До участі були запрошені керівники шкіл, управлінці освіти та усі, кого цікавлять питання управління закладами освіти в умовах COVID-19.


Захід було організовано професійною спільнотою «Освіта в громаді», як створена у рамках реалізації Швейцарсько-українського проєкту DECIDE.


«Основа взаємодії – ефективна комунікація, яка охоплює інформування усіх учасників освітнього процесу про правила, навчання, в тому числі під час карантину. Комунікація з батьками важлива, особливо зараз, у такий непростий час. Повинна бути готовність обох сторін домовлятися, долучатися до створення єдиних правил, яких будуть дотримуватимуться усі в рамках освітнього процесу», – зазначила пані Людмила під час свого виступу. Також вона зазначила, що 2020-2021 навчальний рік для освіти стане роком довіри і відповідальності!Commenti


Останні публікації

bottom of page