top of page

Як проходять активності у KOLO-клубах

Завжди раді розповідати новини про те, як проходять різноманітні активності у наших KOLO-клубах. А яке ж враження у юних відвідувачів та їхніх батьків?


Не можемо тримати добірку відгуків лише у скриньці, тому ділимося з вами. Ось, наприклад, у Михайло-Коцюбинській територіальній громаді діти розповіли, що для них клуб насамперед асоціюється із друзями, а також класно проведеним часом і щасливими емоціями.


А от в Чернігові батьки Надійки, учасниці KOLO-клубу, відмітили користь заняття із психологом. А ще додали, що у дівчинки не було навіть вільної хвилинки, аби заглянути у телефон. І дійсно – програма клубів дуже насичена! Очі просто розбігаються від вибору.


Ще в одній громаді-партнерці проєкту KOLO Clubs 2.0, а саме у Талалаївській територіальній громаді, батьки теж високо оцінили місцевий KOLO-клуб. Так, за 12-бальною шкалою на всі 12.


Підтверджують це все і батьки дітей у Куликівській територіальній громаді. Там кажуть, що найбільше подобається те, що діти отримують можливість реалізовувати себе у творчості, поспілкуватися з однолітками, а головне – психологічно розвантажитись та бодай на день забути про війну.


Більше деталей – на картинках від ГО DOCCU.
Comments


Останні публікації

bottom of page