top of page

Запит ціни пропозицій на закупівлю послуг з розробки дизайн-проєкту приміщень локацій KOLO Clubs та Центру підвищення кваліфікації педагогічних працівників Чернігівської області в рамках проєкту KOLO

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в рамках проєкту KOLO Clubs 2.0 (далі – Проєкт) проводить запит ціни пропозиції серед постачальників послуг з розробки дизайн-проєкту приміщень локацій KOLO Clubs та Центру підвищення кваліфікації педагогічних працівників Чернігівської області в рамках проєкту KOLO Clubs 2.0 у територіальних громадах-партнерах Проєкту Чернігівської області.


Зміст цінової пропозиції (ознайомитися з технічним завданням можна ТУТ):

послуг з розробки дизайн-проєкту приміщень локацій KOLO Clubs та Центру підвищення кваліфікації педагогічних працівників Чернігівської області територіальних громад-партнерів Проєкту.


Терміни надання послуг: квітень – червень.


Запит ціни пропозиції проводиться до 20 квітня 2023 року, до 18:00 за Київським часом (включно).


Вимоги до кількісних характеристик об’єму робіт:


Виконавець має надати Замовнику технічне завдання послуг з розробки дизайн-проєкту приміщень локацій KOLO Clubs (шкільних бібліотек) територіальних громад-партнерів Проєкту (Чернігівська, Куликівська, Талалаївська та Михайло-Коцюбинська громади) та дизайн-проєкту приміщення Центру підвищення кваліфікації педагогічних працівників Чернігівської області.


Виконавець має подати звіт наданих послуг після надання послуг з дизайн-проєкту.


Основні вимоги для Учасників:

– Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб–підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

– Витяг з реєстру платників єдиного податку або рішення про включення підприємств, установ, організацій до Реєстру неприбуткових установ.

– Оригінал довідки про те, що учасник не визнаний у встановленому Законом порядку банкрутом та відносно нього не відкрита процедура ліквідації або оригінал листа з підписом керівника організації.

– Довідка про відкриття рахунків в банку.

– Свідоцтво платника ПДВ (якщо учасник платник ПДВ).

– Цінова пропозиція з обов’язковим зазначенням умов оплати, вартості розробки та впровадження кожного етапу та проєкту в цілому. (Цінова пропозиція має включати усі представницькі витрати).

– Технічне завдання та контакти відповідальної особи, яка уповноважена відповідати на запитання щодо цінової пропозиції.

– Цінова пропозиція подається українською мовою (за додатковою вимогою – англійською мовою).


Критерії оцінки цінових пропозицій:

– ціна пропозиції;

– фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника (листи-відгуки, референси, рекомендації та гарантії щодо учасника);

– якість цінової пропозиції.


Цінові пропозиції заповнені за ЗРАЗКОМ (завантажити) просимо надсилати на скриньку tenderdoccu@gmail.com.


Тема листа: «Цінова пропозиція на постачання послуг з розробки дизайн-проєкту приміщень локацій в рамках проєкту KOLO Clubs 2.0».


У випадку, якщо учасники запиту ціни пропозицій хочуть отримати додаткові роз’яснення, письмові запитання необхідно надіслати на адресу електронної пошти tenderdoccu@gmail.com з поміткою «Запитання щодо запиту ціни пропозицій».


Зверніть увагу:Подані на запит ціни пропозицій матеріали не повертають і не редагують.Про результати відбору буде повідомлено електронною поштою.Причини відмови цінової пропозиції не повідомляються.Проєкт KOLO Clubs 2.0 є проєктом в рамках грантової угоди між ГО «ДОККУ» та Finn Church Aid Fund (FCA).


Comments


Останні публікації

bottom of page