top of page

Жовтневий KOLO Clubs 2.0 у Михайло-Коцюбинській громаді 

Кожен місяць проєкту KOLO Clubs 2.0 у Михайло-Коцюбинській громаді проходить насичено та цікаво... І жовтень не став винятком!


Тож ділимося з вами «найсоковитішими» моментами минулого місяця!


 По-перше, до нас завітали наші яскраві гості! Доброю традицією стали заняття із фаховими тренерами із Чернігова англійської мови, медіаграмотності та акторської майстерності.


 Крім того у нас були ще і фахівці ДСНС, які цікаво та доступно розповіли про мінну безпеку. Вони продемонстрували макет із вибухонебезпечними предметами, аби учні якомога точніше могли ідентифікувати їх та правильно поводитись при їх виявленні.


Також відвідувачі локації KOLO-клубу в Андріївській гімназії мали цікавий досвід створення «живих» 3D моделей за допомогою спеціального обладнання. Заняття неймові-і-і-рно захопливе!

Психологічний напрям роботи – один із основних у нашому проєкті. Турбота про себе та інших, стресостійкість, подолання страхів, ціннісне ставлення до свого здоров'я – це те, над чим постійно діти працюють разом із психологом. Ба більше, батьки також залучені до цього процесу: для них та дітей відбувся воркшоп «Оцінка емоційного стану своїх дітей та основні стратегії заспокоєння». Було дуже весело та по-осінньому тепло.


І, звісно, багато творчості!  Чого ми тільки не створювали: каченят , їжачків , обереги, різноманітні поробки з осінніх овочів та фруктів... Процес та результат роботи – заворожують!
Comments


Останні публікації

bottom of page