top of page

Жовтневий KOLO Clubs 2.0 у Талалаївській громаді

Жовтень – урожайний місяць не лише на фрукти та овочі, а й на події та емоції на наших локаціях проєкту KOLO Clubs 2.0. Яскраве підтвердження – KOLO-клуб у Талалаївській громаді, який працює на базі Талалаївського ліцею.


Крім звичайних уроків, талалаївські учні та учениці відвідують заняття поза навчальною програмою від KOLO Clubs:– урок Мужності «Герої рідного краю», присвячений мешканцям громади, які дають відсіч російській агресії;– урок доброти, під час якого, малюючи, діти вчилися гуманному ставленню до тварин;– урок активного громадянства «Рівний – рівному», в межах якого старшокласники обговорювали свою участь у житті суспільства, а ще вчилися проявляти та відстоювати свою громадянську позицію.


Восени неабияку користь для здоров’я приносить куштування свіжозібраних плодів… Так само корисні й фізичні активності. І тут у нагоді стала локація фізичного здоров’я від KOLO Clubs! Активності допомагають не лише розвитку фізичних можливостей дітлахів, а й їхньої відповідальності, вміння не зупинятися перед перешкодами та досягати поставлених цілей.Пізнавати нове і більше дізнаватися про те, що поруч із нами – на такі події теж був урожайним жовтень у талалаївському KOLO-клубі. Протимінна безпека, будова та робота серця (з нагоди Дня серця), пізнання себе за допомогою занять із психологом, пізнання своїх здібностей під час роботи локацій з акторської майстерності, мистецького хабу.


Кожен день у KOLO-клубі приносив нові плоди, які потім обов’язково знадобляться дітям у майбутньому. А попереду ще не менш продуктивний листопад – завершальний місяць роботи нашого проєкту!

Comments


Останні публікації

bottom of page