top of page

Зорієнтованість вчителя на виховання відповідального громадянина

Освіта для демократичного громадянства фокусує основну увагу на демократичних правах та обов’язках, а також на активній участі у громадянській, політичній, соціальній, економічній, правовій і культурній сферах життя суспільства. 5 жовтня Марія Сціра ознайомила вчителів креслення з проектом DOCCU.


«Виховання справжнього громадянина можливе лише за умови створення демократичного середовища у навчальному закладі, де учень на власному досвіді навчається брати відповідальність та приймати рішення, розуміє та реагує на процеси, що відбуваються в його оточенні через призму демократичних процесів у суспільстві. Школа відтак розглядається як мікромодель суспільства. Саме тому школа є тим місцем, де учні можуть засвоювати демократичні норми, цінності і навчатись поводитися як відповідальні громадяни через щоденний життєвий досвід», – зазначила тренер проекту.


Вчителі дізналися багато цікавого про європейську освіту, про свої права та обов’язки. Після цього педагоги зіграли у гру «Намалюй смайлик настрою».

Comments


Останні публікації

bottom of page