top of page

Курс за вибором «Навчаємось жити в громаді» для учнів 8 (9) класів отримав гриф «Схвалено для викори

Курс за вибором «Навчаємось жити в громаді» для учнів 8 (9) класів отримав гриф «Схвалено для використання в освітньому процесі», який зареєстрований у Каталогу надання грифів навчальній літературі і навчальним програмам за №3.0312-2022 Про це йдеться у відповідному листі ІМЗО.


Цій важливій події передував рік пілотування курсу. 35 вчителів викладали його для учнів 8 і 9 класів у закладах освіти 16 громад-партнерів Проєкту DECIDE Івано-Франківської, Луганської, Одеської і Полтавської областей.


Про що цей курс? Про те, як навчитися жити у громаді! Він про наші права, про наші обов’язки і відповідальність! Про те, що ми маємо брати участь у житті нашої школи, нашої громади та нашої країни! Про те, що думка кожного важлива, і про те, що разом ми можемо трохи більше, ніж поодинці!


35 навчальних годин, які відводяться на опанування даного курсу, передбачають мінімум теорії! Адже він побудований на дидактичних підходах з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ) – навчання через участь та взаємодію, реалізацію дослідницьких та соціальних проєктів, комунікацію та співпрацю!


Дізнатися більше про курс за вибором «Навчаємось жити в громаді» для учнів 8 (9) класів ЗЗСО, а також завантажити навчальну програму можна тут.

Comments


Commenting has been turned off.

Останні публікації

bottom of page