top of page

«Демократичні практики формування громадянських компетентностей. Ключові сфери освіти для демократичного врядування» – тематика семінарів-тренінгів, які пройшли на базі Івано-Франківського ОІППО

12-13 квітня 2017 року на базі Івано-Франківського ОІППО в рамках курсової підготовки для слухачів двох курсових груп керівників ЗНЗ пройшли семінари-тренінги з теми «Демократичні практики формування громадянських компетентностей. Ключові сфери освіти для демократичного врядування».Майстер-тренери О. Нижник, С. Клімковська, тренер А. Дутчак представили присутнім керівникам шкіл області завдання швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU». Даний 6-годинний навчальний модуль затверджено науково-методичною радою ОІППО та впроваджено у систему курсової підготовки керівників ЗНЗ з вересня 2016 року.


Також під час проведення семінару-тренінгу розглянуто питання формування громадянської компетентності, демократичного врядування в навчальних закладах, стилів управління школою шляхом залучення учасників до активних та інтерактивних тренінгових вправ.


За відгуками слухачів курсових груп, тренінг є змістовним, цікавим і актуальним.


댓글


Останні публікації

bottom of page