top of page

Громадський бюджет на дитячі мрії реалізували у Галицькій та у Кілійській громадах

Здійснюємо дитячі мрії разом із Галицькою територіальною громадою, що на Івано-Франківщині, та Кілійською територіальною громадою, що на Одещині.

gromadskyj-byudzhet-na-dytyachi-mriyi-realizuvaly-u-galyczkij-ta-u-kilijskij-gromadah

Ініціатива «Громадський бюджет на дитячі мрії», яку реалізує Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з 20 громадами за підтримки Посольства Швейцарії в Україні, на цей час налічує 140 учнівських проєктів у різних куточках України.

Серед них – 15 проєктів у Галицькій та 3 у Кілійській громадах. Так, саме в межах цієї ініціативи у громадах:– облаштували шкільне подвір’я із зонуванням, серед яких STEM-локація, творчо-спортивна й відпочинкова зона;– обладнали на території шкіл спортивні простори, відпочинкові зони та навіть виїзний клас;– шкільні подвір’я з альтанками, лавочками й озелененням,– запрацювало шкільне радіо;– відкрили кімнату психологічного розвантаження й освітній культурний простір.


Реалізуючи такі проєкти, діти стають більш відповідальними та свідомими членами громади, які здатні самотужки змінювати свій навколишній простір. Гортайте фото, що побачити усі ці проєкти.


Докладніше: bit.ly/3rYoiRZComments


Останні публікації

bottom of page