top of page

Міністерство освіти і науки України відвідало Швейцарію з офіційним візитом

Міністерство освіти і науки України відвідало Швейцарію з офіційним візитом. До складу делегації долучилася менеджерка Проєкту DECIDE Валентина Полторак.


Разом із Євгеном Кудрявцем, першим заступником Міністра освіти і науки України зустрілися з представниками Уряду Швейцарії, а ще отримали нагоду відвідати профтехи, заклади вищої освіти, технопарк.«Ми дякуємо народу Швейцарії за солідарність та незмінну підтримку системи освіти у час війни. Україна сьогодні проводить складні реформи в усіх сферах освіти задля того, щоб створити всі умови для повернення наших дітей додому. Для цього нам необхідна підтримка Швейцарії – нашого багаторічного надійного партнера», – підкреслив Євген Кудрявець, голова делегації.


Програма вийшла дуже насичена.


За участі делегації та Ірини Венедіктової відбулися переговори з Гі Пармеленом, Федеральним радником та керівником Федерального Департаменту економіки, освіти та досліджень, Александрою Бауманн, Спеціальною уповноваженою Федеральної ради Швейцарії з питань відбудови України.


А ще поспілкувалися з послом Жаком Дюкре, керівником з міжнародних відносин Державного Секретаріату з питань освіти, досліджень та інновацій та з Катериною Памфіліо і командою Swiss Development & Cooperation.Домовилися:

– Посилити співпрацю між Україною та Швейцарією у сфері професійної освіти.

– У наступній фазі розширити діяльність Проєкту DECIDE з підтримки реформ в освіті та у напрямі відновлення доступу до освіти.

– Поглибити співпрацю у сфері вищої освіти.– Сфокусуватися на подальшій підтримці відбудови зруйнованої освітньої інфраструктури та створенні і ремонті укриттів у школах.


«Успішне багаторічне впровадження Проєкту DECIDE ー це результат партнерства України та Швейцарії у реалізації реформ у сфері управління освітою, підтримки громад та регіонів під час війни. Разом ми об’єднуємо зусилля, щоб навіть під час війни українські діти мали доступ до якісної освіти та мали безпечні умови для навчання й розвитку», ー підкреслила Валентина Полторак.


Дякуємо Посольству Швейцарії в Україні, Послу Ірині Венедіктовій та команді Посольства України в Швейцарії, а також Цюрихському педагогічному університету (PHZH), Swiss Development & Cooperation, Швейцарському Федеральному університету професійної освіти та навчання, SwissSkills та Switzerland Innovation Park Biel/Bienne AG.


Comentários


Останні публікації

bottom of page