top of page

Особливості організації дистанційного навчання у закладах освіти

Особливості організації дистанційного навчання у закладах освіти обговорили 24 лютого під час тематичного засідання Платформи «Якісна освіта» Асоціації ОТГ.


Спікером засідання виступила експерт Проєкту DECIDE Наталя Байтемірова, яка детально розкрила питання щодо:

✔ Нормативного забезпечення дистанційного навчання, яке регулюється такими документами:

✔ Використання дистанційних технологій, що не потребує переведення на іншу форму здобуття освіти, а може застосовуватися для окремих предметів, навчальних занять чи тем.

✔ Обліку робочого часу, що здійснюється відповідно до законодавства з урахуванням пункту 77 Інструкції.

✔ Оформлення журналів передбачає записи в класних журналах відповідно до календарно-тематичного планування із зазначенням режиму проведення навчання (синхронний/асинхронний).

✔ Організації дистанційної форми здобуття, як окремої форми, що організовується для здобувачів, які не можуть відвідувати навчальні заняття в закладах освіти або потребують реалізації індивідуальної траєкторії відповідно до здібностей, інтересів, потреб, мотивації, можливостей та досвіду тощо.

✔ Забезпечення дистанційного навчання передбачає, що засновник несе відповідальність за системотехнічне забезпечення. Крім того, окрему увагу варто звертати на включення механізмів моніторингу та контролю якості дистанційного навчання до внутрішньої системи забезпечення якості освіти.


Наступне тематичне засідання заплановане на 12 березня та буде присвячене питанням фінансової автономії закладів освіти.


З презентацією спікера щодо організації дистанційного навчання у закладах освіти можна ознайомитись тут.

Comments


Останні публікації

bottom of page